Usługa cięcia materiałów

Usługa cięcia materiałów, tkanin, lamówek itp.

Wykonujemy usługowo cięcie różnego rodzaju materiałów

Cięcie tkaniny na wprost ( po prostym )

Wykonujemy cięcie tkaniny na wprost lub inaczej mówiąc po długości. Najczęściej w ten sposób tnie się: włókniny, sztuczną skórę ( skaj ), flizeliny, dzianiny, lycrę (lajkrę)

Cięcie tkaniny po skosie

Tkaniny są cięte po skosie pod kątem 45o. Istnieje możliwość połączenia tkanin poliestrowych przy użyciu maszyn sonicznych metodą bezszwową co sprawia, że łączenia są prawie niewidoczne( wymagana próba). Pozostałe tkaniny bawełniane, policotony i inne są zszywane a następnie cięte na specjalnych maszynach na pożądane szerokości. Lamówki produkowane z tkaniny ciętej po skosie są bardziej elastyczne i dobrze układają się na łukach.

Cięcie dzianiny po linii gwintu ( z rękawa )

Wykonujemy usługowe cięcie dzianin po linii gwintu zwane też po śrubie

Cięcie tkanin, dzianin po szerokości

Tkanina jest cięta na kawałki a następnie zszywana, przewijana i cięta na właściwą szerokość lamówki.
Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie. Nasze wieloletnie doświadczenie, wyszkolona kadra pracownicza oraz wszechstronny park maszynowy pozwala na sprostanie wymagającym wyzwaniom klientów. Obsługa klienta służy fachowym doradztwem. Wykonujemy darmowe próby. Posiadamy umowę z firmą kurierską dzięki czemu ceny przesyłek są niskie, pozwala to na obsługę klientów w kraju jak i za granicą.

Zapraszamy do współpracy

 

 

Mam pytanie 

Translate / Language »
Wróć do góry